Vineri, seara, cei de la Grimus au decis sa ne primeasca pe noi (cei de la Mahmur.Info) dar si inca 12-14 prieteni la concertul de lansare a noului album „Egretta” ce a avut loc in Euphoria Music Hall din Cluj.
Incalzirea a fost facut de trupa byron care a sunat la fel de bine ca de obicei.
[pwaplusphp album=”GrimusByronEuphoriaMusicHall” images_per_page=”9″]
Galerie foto Empire Of The Sun la Arenele Romane
Renumitul grup australian de synth-pop/electro-rock Empire of the Sun a revenit pe 14 iunie in Bucuresti la Arenele Romane cu un show exploziv de culori si lumini. Concertul a facut parte din turneul "Ask That God" si a fost deschis de duo-ul sud african de muzica...




0 Comentarii