Editia din 2015 a Sziget Festival a inceput in forta cu Robbie Williams. In deschiderea acestuia la scena mare au cantat The Bibers, Ocho Macho si Irie Maffia.
Galerie foto Empire Of The Sun la Arenele Romane
Renumitul grup australian de synth-pop/electro-rock Empire of the Sun a revenit pe 14 iunie in Bucuresti la Arenele Romane cu un show exploziv de culori si lumini. Concertul a facut parte din turneul "Ask That God" si a fost deschis de duo-ul sud african de muzica...





0 Comentarii